+90 212 975 11 02

Asmalı Mescit, Nevruz Sk. Panaiya Apt. No:2 Beyoğlu / İstanbul

Mon - Str 9.00 - 18.00 Sunday CLOSED

  • en
Yukarı
Kinesia Training / Skilldrama©

Skilldrama©

Skilldrama©

Tiyatronun “öğrenme” konusunda sunduğu avantajları iş dünyasına uygun çözüm paketleri haline getirip iş yetkinliklerinin gelişimi için uygulayan bir öğrenme yöntemidir.

Skilldrama©, sürekli kendi kendini yenileyen disiplinler arası ve kinestetik bir tekniktir; iş dünyasının ihtiyaçlarını, örgütsel psikolojiyi ve takım dinamiklerini temel alır.

Skilldrama© iş dünyasında ihtiyaç duyulan yetkinliklerden yola çıkılarak geliştirilmiştir. Bu tekniği kullanarak hızlandırabileceğiniz beceri ve yetkinliklerden bazıları şunlardır: Girişimcilik, Müşteri Odaklılık, Güven Ortamı Oluşturma, Etkili İletişim, Öncelik Belirleme, Analitik Düşünme, Yaratıcılık, Yenilikçilik, Stratejik Düşünme, Değişim Yönetimi, Liderlikte Vizyon Sahibi Olma, Motivasyon Artırma, Risk Alma, Satış ve İkna.

Skilldrama© uygulamalarında kişisel farkındalık ön plandadır. Bireyin/grubun dışarıdan bir bilgi alması kadar, aldığı bu bilgi hakkında kendi durumunu sağlıklı değerlendirebilmesi de gelişim için önemlidir. Skilldrama© sayesinde bireyler beden hafızalarını etkinleştirerek kendilerini tanıma konusunda önemli yol kat ederler. Uygulama sırasında yaşadıkları deneyimler sayesinde süreç içinde gittikçe daha akıllı hale gelirler.

Skilldrama©nın kullanıldığı alanlar: Bireysel koçluk, kurumsal eğitimler, gruplara atölye çalışmaları ve takım koçluğudur.

Detaylı bilgi ve teklif için bizimle iletişime geçin.