+90 212 975 11 02

Asmalı Mescit, Nevruz Sk. Panaiya Apt. No:2 Beyoğlu / İstanbul

Mon - Str 9.00 - 18.00 Sunday CLOSED

  • en
Yukarı
Kinesia Training / Deniz Hüsrev

Deniz Hüsrev

Mayıs, 1982 İstanbul doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olup, Purdue Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra profesyonel hayata atıldı. Kariyerine United Havayolları’nda süreç geliştirme ve 6sigma odaklı danışmanlıkla başlayan Deniz Hüsrev, dokuz yıl Amerika, bir buçuk yıl Arjantin’de yaşadıktan sonra 2010 senesinde İstanbul’a geri taşındı. Pegasus ve Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda danışmanlık, stratejik planlama gibi görevlerde çalıştı.

Pozitif psikoloji ve koçluğa dair git gide artan ilgisi onu önce ICF akredite bir okul olan CTI’da temel koçluk; sonra da ORSC ile takım ve ilişki koçluğu eğitimi almaya yöneltti.

Şu anda freelance olarak ACC ünvanlı profesyonel bir koç ve eğitmen olarak çalışıyor. Bireysel ve kurumsal koçluk dışında, gruplara koçluk teknikleri ile interaktif atölye çalışmaları ve eğitimler düzenliyor. Bireysel koçluk verdiği danışanları arasında Akbank, Citibank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Polimeks, Atlas Havayolları, Eczacıbaşı Holding, Samsung, İstanbul Teknik Üniversitesi çalışanları yer almaktadır.

Deniz Hüsrev koçluğun herkes için olduğuna inanıyor. Kendi ifadesi ile “koçluk; kendi değerlerimizi keşfetmemize, farkındalığımızı artırmamıza, sınırlarımızı zorlamamıza ve bu sayede yaşamak istediğimiz hayata yönelik daha sağlam adımlarla hareket etmemize yardımcı olur”.

Koçluk dışında Epsilon Yayınevi’nde çocuk ve kişisel gelişim kitapları çevirmenliği yapıyor. Ayrıca, 2012 senesinde başlattığı 365exhibition isimli her gün yeni bir sergi yayınlayan bir sanat sitesi girişimi bulunmakta ve YOTA Doğaçlama Tiyatro Topluluğu ile doğaçlama tiyatro yapmakta.

Yeni kültürler ve tatlar keşfetmek, okumak, yazmak, tango yapmaktan çok keyif alıyor. Türkiye’deki sosyal sorumluluk projelerine elinden geldiğince destek olmaktan mutluluk duyuyor.

“Paylaşımcı, dinamik, üretken; sürekli geliştiği ve insanların gelişim ve dönüşümlerine destek olduğu bir hayat” hayal ediyor.

Koçluk Eğitiminin Temel Taşları:

Optimum Denge Modeli Tamer Dövücü, 2015
Center for Right Relationship – ORSC Organization and Relationship  Systems Coaching, 2014
Dişi Güçümüze Dönüş Eğitimi Dakinicircle, 2014
Kültürler Arası Öğrenme Eğitimi AFS, 2014
Coaches Training Institute – CTI Koçluk Eğitimi, 2013-2014
Purdue University, ABD Endüstri Mühendisliği, 2001-2005